Igrači Cityja

BEN STANSALL Afp
HRVATI OSTALI NA KLUPI

U polufinalu FA kupa na Wembleyju sjajan dvoboj odigrali su Chelsea i Manchester City
Piše: SNObjavljeno: 20. travanj 2024. 20:22

Na Wembleyju je odigran sjajan polufinale FA kupa između Manchester Cityja i Chelseaja. Hrvatski nogometaši Joško Gvardiol i Mateo Kovačić s klupe su odgledali ovu zanimljivu i iznimno sadržajnu utakmicu, premda je dvoboj presudio jedini gol Bernarda Silve u 84. minuti.

VIDEO POGOTKA POGLEDAJTE OVDJE.

Reakciju navijača posebno je izazvala situacija iz 55. minute kada je mlada zvijezda Bluesa i bivši igrač Cityja Cole Palmer izveo slobodan udarac s dvadesetak metara iskosa. U živome zidu skočio je Jack Grealish, pritom ga je lopta okrznula po ruci te je promijenila smjer.

Palmer traži kazneni udarac

Sean Ryan/ips/shutterstock Editorial/profimedia

Odmah su skočili svi nogometaši Chelseaja i tražili najstrožu kaznu, međutim sudac Michael Oliver odlučno je odmahivao glavom.

Pogledajte snimku OVDJE i sami procijenite je li londonski klub oštećen za jedanaesterac.

Drugi polufinalni dvoboj igrat će u nedjelju Coventry i Manchester United s početkom u 16:30. Ako to prema prognozama bude United, bit će to repriza lanjskog finala u ovom natjecanju.

20. travanj 2024 20:28