Gabriel Sara, igrač Galatasaraya i Ivo Grbić, golman Rizespora

A Abdulhamid Hosbas/afp/profimedia
PREMIJERA ZA ZABORAV

Iako je primio pet golova, prema SofaScoreu najbolje je ocijenjeni igrač momčadi
Piše: SNObjavljeno: 14. rujan 2024. 22:48

Ivo Grbić debitirao je na vratima Rizespora, a premijeru u turskom klubu neće pamtiti po dobrom. Hrvatski vratar primio je pet golova protiv Galatasaraya u petom kolu turske Super lige.

Već nakon 25 minuta stajalo je 2:0 za domaćine pogocima Davinsona Sancheza i Abdülkerima Bardakcija, da bi se u drugom poluvremenu pred golom Rizespora izredali Gabriel Sara, Dries Mertens i Baris Alper Yilmaz. Unatoč tomu, Grbić je s četiri obrane najbolje ocijenjen igrač (6.6) svoje momčadi prema SofaScoreu, što dovoljno govori o Rizesporovom "gardu".

GOLOVE GALATASARAYA POGELDAJTE OVDJE

Grbić je ranije ovog tjedna kompletirao posudbu iz Sheffield Uniteda, u kojem je primio 32 pogotka u 11 nastupa. Nesretnom igrom sudbine, Grbić je u subotu ustvari ponovio debi iz Sheffielda. I u engleskom klubu primio je pet golova u prvom nastupu, tada je s druge strane stajao Brighton.

15. rujan 2024 12:56