SCREENSHOT Sportklub
ZAVRŠENA PRIČA

Mladi Vatreni odigrali su neodlučenih 1:1 u utakmici koju su morali pobjediti
Piše: SNObjavljeno: 26. svibanj 2024. 18:57

Završene su i posljednje utakmice grupne faze Europskog U-17 prvenstva. Mlada hrvatska reprezentacija odigrala je svoju utakmicu s Walesom bez pobjednika i tako službeno završila svoj nastup na prvenstvu. Konačni rezultat susreta bio je 1:1.

Hrvatskoj u ovoj utakmici za prolazak dalje trebala pobjeda, a pomno se pratio i drugi susret iz skupine između Austrije i Danske. Vatrenima je odgovora pobjeda i jedne i druge momčadi u tom susretu, a upravo se takav rasplet i ostvario, Austrija je slavila s 4:0.

Hrvatsku je u vodstvo doveo Bruno Durdov majstorskim pogotkom u 24 minuti. Zabio je direktan pogodak iz kornera i lukavo prevario vratar Hudsona. Pogodak pogledajte OVDJE. Slavlje mladih Vatrenih nije dugo trajalo, već u 32. minuti izjednačio je Allen iz slobodnog udarca i tako postavio konačan rezultat.