Dion Drena Beljo

IMAGO/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
NAKLON GLAVOM

Pogodak je zabio i Patrik Mijić, koji je bio strijelac za Hartberg protiv bečke Austrije
Piše: SNObjavljeno: 18. kolovoz 2024. 18:06

Nakon mjesec dana u dresu bečkog Rapida, Dion Drena Beljo stigao je do četvrtog pogotka za novi klub. Hrvatski napadač zatresao je mrežu u 42. minuti utakmice protiv Tirola i doveo svoju momčad u vodstvo, koja je na kraju pobijedila s 2:0.

Bivši topnik Osijeka izvukao se na drugu vratnicu, a nakon ubačaja Benjamina Böcklea, glavom se naklonio i poslao loptu u mrežu iz neposredne blizine. Drugi mu je to pogodak u austrijskoj Bundesligi, a zabijao je još u kvalifikacijama za Europsku ligu i u OFB Cupu.

Novi Beljin pogodak pogledajte OVDJE.

U isto vrijeme igrala se utakmica Hartberga i Austrije Beč, a i na toj utakmici strijelac je bio Hrvat. Patrik Mijić u 28. minuti poravnao je rezultat na konačnih 1:1, a i njemu je to četvrti pogodak u sezoni, dok je prva tri zabio protiv niželigaša u Kupu.

18. rujan 2024 18:58