Komnen Andrić

Screenshot (YouTube/Clermont Foot 63)
SJAJAN POČETAK

Samo 17. minuta na travnjaku bilo je dovoljno da po prvi puta zatrese mrežu u dresu Clermonta
Piše: SNObjavljeno: 21. srpanj 2022. 18:56

Bivši napadač Dinama Komnen Andrić odlično se snašao u novoj sredini i već u debiju za francuski Clermont zabio dva pogotka.

Andrić je svoj prvijenac u novome dresu upisao već u 17. minuti prijateljske utakmice s Montpellierom, a već u 41. još je jednom zatresao mrežu za 2:0.

Minutu nakon svog drugog pogotka dobio je žuti karton, a na poluvremenu je napustio igru.

Rezultat se do kraja susreta više nije mijenjao.