Situacija o kojoj se priča u SAD-u na nogometnim travnjacima
 SCREENSHOT/YOUTUBE
FINIŠ KAO U MMA-u

Igrala se 90. minuta kad se dogodila nesvakidašnja situacija, više nitko nije gledao semafor...
Piše: SNObjavljeno: 10. travanj 2021. 16:45

U udarnim vijestima američkih TV postaja ne može se baš često vidjeti nogometna liga i to posebice djevojaka, no ovoga puta dogodila se iznimka i to zbog nesvakidašnje situacije. U jednom trenutku došlo je do konfliktne situacije, a komentator je to ovako opisao:

"Sve su zakuhale dvije plavuše, a poslije je sve završilo kao u MMA kavezima".

Igrala se 90. minuta utakmice (NWSL Challenge Cup) između Portlanda i Kansas Cityja i u tom trenutku domaće vode 2:1. I tu se dogodila situacija uz korner-zastavicu kad su dvije nogometašice gostujuće ekipe "stisnule" domaće igračice s ciljem oduzimanja lopte u zadnjim sekundama susreta.

Tu se dogodila prva sporna situacija, dvije padaju na travnjak, treća diže ruku i ispričava se, međutim igračica u bijelom ne odustaje i žestoko napada svoju suparnicu.

Tu se zaletava i ostatak ekipe i nastaje šou na terenu. Sudac je podijelio čak četiri crvena kartona.

26. travanj 2024 08:31