Screenshot
KAO U NAJBOLJIM DANIMA

Nije dugo trebalo da nekad najbolji igrač Hajduka pokaže zašto je jedno vrijeme bio junak Poljuda
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. rujan 2021. 21:04

Mijo Caktaš odigrao je sjajnu utakmicu za svoj novi klub Damac na gostovanju kod Abhe u 6. kolu prvenstva Saudijske Arabije.

Mala hrvatska kolonija u kojoj su još i hrvatski trener Krešimir Režić te bivši kapetan Dinama Domagoj Antolić slavila je s 2:1, a apsolutni junak pobjede bio je bivši kapetan Hajduka.

Caktaš je svoju momčad prvo doveo u vodstvo u 17. minuti (gol možete pogledati u videu), a potom pred sam kraj susreta potvrdio pobjeDu.

Abha je izjednačila u 64. minuti golom Te Vredea, vodstvo je gostima vratio Argentinac Zelaya, a Caktaš je svojim drugom pogotkom u 86. minuti potvrdio pobjedu i najavio sjajnu sezonu u novom klubu.

Bio je to njegov treći gol otkad je početkom sezone stigao u Saudijsku Arabiju.

Domagoj Antolić i dalje ne igra zbog ozljede, a još jedan bivši dinamovac u Damacu, Alžirac Soudani, odigrao je prvih 45 minuta.

Sjajna je to najava i za bogate gazde kluba koji se prošle sezone borio za opstanak, a u sada je nakon šest kola u vrhu prvenstvene ljestvice.

23. travanj 2024 04:10