Onuachu je bio junak velike pobjede

Aa/abaca/abaca Press/profimedia
SHOW BIVŠEG BJELIČINOG ASA

Raspoloženi nigerijski napadač je zabio oba gola, a posebno je atraktivan bio onaj pobjednički.
Piše: SNObjavljeno: 10. studeni 2023. 22:31

Trabzonspor je u 12. kolu turske nogometne lige na domaćem terenu s 2:1 pobijedio Konyaspor. Momčad koju je donedavno vodio Nenad Bjelica je upisala tri boda nakon majstorskog poteza Nigerijca Paula Onuachua u 95. minuti.

Raspoloženi nigerijski napadač je zabio oba gola, a posebno je atraktivan bio onaj pobjednički. Onuachu, koji je visok 201 centimetar, je u 95. minuti u petercu dočekao ubačaj Destana i u maniri Zlatana Ibrahimovića petom loptu poslao u mrežu za veliko slavlje.

MAJSTORIJU ONUACHUA POGLEDAJTE OVDJE.

Trabzonspor je s nova tri boda privremeno ulovio treće mjesto. Kod domaćina je Filip Benković u igru ušao u 90. minuti, dok Tonio Teklić i duže ozlijeđeni Mislav Oršić nisu konkurirali za sastav. Kod gostiju je Robert Murić igrao do 68. minuti, a Niko Rak ostao na klupi.

27. srpanj 2024 05:43