Pogodak Dejana Lovrena

Screenshot
ZENIT SLAVI

Lideri prvenstva preokretom su stigli do pobjede na teškom gostovanju kod Spartaka
Piše: SNObjavljeno: 04. rujan 2022. 21:35

Nogometaši Zenita srušili su u 8. kolu ruske Premier lige Spartak iz Moskve rezultatom 1:2, a u preokretu na zahtjevnom gostovanju veliku ulogu odigrao je i Dejan Lovren.

Domaćine je u vodstvo doveo Alexander Sobolev. On je mrežu zatresao u 21. minuti i to nakon što se oslobodio upravo hrvatskog veterana i poslao ga u prazno.

POGODAK SOBOLEVA POGLEDAJTE OVDJE

No, Lovren se iskupio u drugom poluvremenu zabivši pogodak u 48. minuti. Hrvat se odlično snašao između četiri igrača i vratara Spartaka te provukao loptu do mreže. Bila je to najava Zenitova preokreta jer već je 12 minuta kasnije za konačnih 1:2 vratara domaćih svladao veznjak Andrey Mostovoy.