Luis Suárez i Lionel Messi

USA TODAY NETWORK/DDP USA/PROFIMEDIA
ŠOU BIVŠIH ZVIJEZDA BARÇE

Nakon što je Urugvajac zabio dva pogotka u prvom, u drugom poluvremenu se aktivirao i Messi
Piše: SNObjavljeno: 03. ožujak 2024. 09:35

Na pogon bivših zvijezda Barcelone, Inter Miami s 5:0 pregazio je Orlando. Klub s Floride već nakon pola sata vodio je 3:0, nakon što je Luis Suárez zabijao dvaput, u 4. i 11. minuti, dok je u 29. minuti asistirao Robertu Tayloru za pogodak. U drugom poluvremenu probudio se i Lionel Messi, koji je prvo u 57. minuti zabio četvrti pogodak Miamija, a onda i pet minuta kasnije zabio svoj drugi pogodak, a asistent je ponovno bio Suárez, koji je utakmicu okončao s dva pogotka i dvije asistencije.

Pogotke pogledajte OVDJE.

Inače, za Inter su cijeli susret odigrala još dva bivša igrača katalonskog velikana - Jordi Alba i Sergio Busquets. S druge strane, za Orlando je 73 minute odigrao Martín Ojeda, argentinski ofenzivac, koji je prije dvije godine bio na korak do dolaska u Dinamo, a maksimirski klub za njega je bio spreman izdvojiti čak 5,3 milijuna eura, čime bi postao najveći transfer u povijesti kluba.

28. travanj 2024 16:25