Screenshot
GREDA SE JOŠ UVIJEK TRESE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 29. travanj 2019. 12:52

Wisla iz Krakowa je u 33. kolu poljske Ekstraklase remizirala sa Slaskom 1:1. Goste je u vodstvo doveo poljski napadač Marcin Robak već u sedmoj minuti nakon centaršuta Lukasza Broza.

Izjednačujući pogodak postigao je bivši dinamovac Marko Kolar dvadeset minuta kasnije sjajnim udarcem s desne strane iskosa koji je od grede odsjeo u mreži. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

23-godišnjem Kolaru ovo je sedmi pogodak u 22 utakmica za poljski klub. Kolar je bio član svih mlađih kategorija Dinama od 2008. do 2013. kada odlazi na posudbu u Sesvete. Od 2014. do 2017. nastupao je za Lokomotivu, da bi potom potpisao za Wislu iz Krakowa.

Wisla je zadržala prvo mjesto u skupini Ispadanja (poljskoj verziji Lige za ostanak), odnosno na ukupnom je devetom mjestu u prvenstvu s 43 boda. Slask je ostao pretposljednji s 32 boda.

19. rujan 2024 02:18