REUTERS
ZAVRŠNI KRUG

Piše: HinaObjavljeno: 10. listopad 2016. 11:17

Napadač hrvatskog nogometnog prvaka Dinama El Arabi Hilal Soudani bio je strijelac za Alžir koji je u susretu 1. kola skupine B završnog kruga afričke zone kvalifikacija za odlazak na Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018. godine na domaćem terenu odigrao 1-1 (1-1) protiv Kameruna.

Soudani je doveo Alžir u vodstvo već u 7. minuti, a na 1-1 poravnao je Moukandjo u 24.

Soudaniju je ovo bio 21. gol u dresu Alžira, a napadač zagrebačkog Dinama igrao je sinoć do 77. minute kada ga je zamijenio Ghezzal.

U drugoj utakmici ove skupine Nigerija je kao gost rezultatom 2:1 svladala Zambiju.

U drugom susretu te skupine Nigerija je kao gost svladala Zambiju sa 2-1.

Plasman u Rusiju izborit će pobjednik skupine.