Igor Matanović

Frey-pressebild/deines/imago Sportfotodienst/profimedia
RUTINSKA AKCIJA

Ovom pobjedom Karlsruhe je na ljestvici preskočio nedjeljnog suparnika i Hannover
Piše: HINAObjavljeno: 21. travanj 2024. 16:05

Igor Matanović, mladi hrvatski nogometni reprezentativac, postigao je novi pogodak za Karlsruhe koji je ostvario novu pobjedu u njemačkom drugoligaškom okruženju.

U dvoboju 30. kola Karlsruhe je pred svojim navijačima pobijedio berlinsku Herthu 3-2, a na samom kraju prvog poluvremena Matanović je postigao pogodak za tadašnjih 2-1 svoje momčadi. POGODAK POGLEDAJTE OVDJE

Wanitzek je u 77. minuti povećao domaću prednost na 3-1, dok je Tabaković, dvostruki gostujući strijelac, tek do kraja uspio realizirati jedanaesterac u 87. minuti i postaviti konačnih 3-2 za Karlsruhe.

Ovom pobjedom Karlsruhe je na ljestvici preskočio nedjeljnog suparnika i Hannover te je trenutačno na petom mjestu. Karlsruhe ima 46 bodova, dok su na vrhu ljestvice Holstein Kiel s 61, St. Pauli sa 60 i Fortuna iz Duesseldorfa koja je skupila 55 bodova.

Matanović je došao do 13. prvenstvenog pogotka ove sezone te se nalazi na sedmom mjestu ljestvice strijelaca druge njemačke lige.

21. travanj 2024 16:06