PRESSFOCUS/DDP USA/PROFIMEDIA
VRATAR NIJE IMAO ŠANSE

Crnac je u trećoj minuti utakmice sjajno potegnuo s dvadesetak metara i pogodio pod prečku
Piše: SNObjavljeno: 13. ožujak 2024. 19:21

Mladi hrvatski U21 reprezentativac Ante Crnac (20) postigao je odličan pogodak u utakmici poljskog prvenstva između Korone i Rakowa. Crnac je u trećoj minuti utakmice sjajno potegnuo s dvadesetak metara i pogodio pod prečku za vodstvo svoje momčadi na gostovanju.

Primio je loptu u međuprostoru iza vezne linije protivničke momčadi i povukao loptu par koraka prema naprijed te neobranjivo zabio iza leđa domaćeg vratara za vodstvo. U međuvremenu su gosti udvostručili vodstvo te je utakmica završila rezultatom 0:2 za Rakow.