SCREENSHOT
TOP U NOGAMA

Bivši brazilski reprezentativac i s 37 godina zabija kao od šale
Piše: SNObjavljeno: 07. kolovoz 2023. 07:45

Atletico Mineiro je s 2:0 pobijedio Sao Paulo u 18. kolu brazilskog prvenstva. Taj susret obilježio je gol koji je zabio 37-godišnji Hulk o kojem će se još dugo pričati.

Hulk je u četvrtoj minuti doveo Atletico u vodstvo iz slobodnog udarca, da bi pobjedu potvrdio Pavon iz penala u 69. minuti. Pavonov penal je bio samo točka na i, ali Hulkov slobodnjak je bio pravo remek-djelo.

Bivši brazilski reprezentativac je s nekih 40 metara lijevom nogom zakucao loptu u desne rašlje pokraj nemoćnog golmana Rafaela. Hulk je tako još jednom pokazao kakav top ima u nogama po čemu je i poznat.

GOLČINU HULKA IZ SLOBODNJAKA POGLEDAJTE OVDJE.

Hulk je u Atleticu od veljače 2021. godine, a igrao je još u Japanu, Portu, Zenitu i Shanghai SIPG-u. Za Atletico je ove sezone u 40 utakmica zabio 22 gola i upisao pet asistencija.

27. travanj 2024 14:26