Screenshot
PLANET HRVATSKA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. kolovoz 2018. 00:15

Uoči nove sezone prijateljsku utakmicu odigrali su grčki AEK i turski Galatasaray. Galatasarayu je ovo bila važna pripremna utakmica prije turskog superkupa koji je na rasporedu u nedjelju 5. kolovoza.

Utakmica se igrala u Ateni, a posebno se istaknuo hrvatski napadač Marko Livaja.

Poveli su gosti pogotkom Maicona, a Livaja je postigao pogodak za izjednačenje u 34. minuti i tim se rezultatom otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu AEK je potvrdio pobjedu golovima Bakasetasa i Mantalosa, a Maicon je u 67. dodao još jedan pogodak za konačnih 3:2.

Marko Livaja u AEK je došao prošle sezone i postigao 8 golova u 27 nastupa. Nije dočekao priliku za nastup na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, ali ovaj 24-godišnji napadač zasigurno će u budućnosti konkurirati za mjesto u napadu hrvatke nacionalne vrste.

17. travanj 2024 13:21