NEĆE BITI EPSKE BITKE

Moldavcima je i jedan gol večeras bio sasvim dovoljan za izboriti prolazak u playoff-rundu LP.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. kolovoz 2021. 20:04

Uoči uzvrata Legije i Dinama u Varšavi, završena je uzvratna utakmica 3. pretkola Lige prvaka između moldavskog prvaka Šerifa i beogradske Crvene zvezde. U prvom dvoboju na Marakani je prije tjedan dana završilo 1:1, a Šerif je danas poveo i pobijedio golom kolumbijskog braniča Arbolede u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Rezultat? Minimalnih 1:0, ali i više nego dovoljno.

Podsjetimo, znalo se da će pobjednik dvomeča između Zvezde i Šerifa u playoff-rundi Lige prvaka igrati s pobjednikom Dinamo - Legia, a ta je jednadžba konačno dobila svoju prvu nepoznanicu manje. Na lijevoj strani je Šerif, a hoće li za tjedan dana kod kuće dočekati Dinamo ili Legiju, znat ćemo do kraja utorka.

Pogledajte pogodak Šerifa za 1:0 protiv Zvezde:

20. travanj 2024 01:59