HANS-JüRGEN SCHMIDT/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
SVE MU SE OTVORILO

Matanović je u igru ušao u 68. minuti, a 20 minuta kasnije postigao je četvrti pogodak za svoju momčad
Piše: SN, HinaObjavljeno: 19. kolovoz 2024. 23:00

Nedugo nakon što je u ponedjeljak osvanuo na popisu Zlatka Dalića, Igor Matanović zabio je svoj prvijenac za Eintracht Frankfurt! Njemački klub slavio je na gostovanju kod Braunschweiga u prvom kolu njemačkog kupa, konačan rezultat utakmice bio je 4:1 za Eintracht.

Matanović je u igru ušao u 68. minuti, a 20 minuta kasnije postigao je četvrti pogodak za svoju momčad. Dočekao je centaršut Omara Marmousha i poentirao glavom za potvrdu pobjede.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Ovaj 21-godišnji napadač Eintrachta igrao je za mlade hrvatske reprezentacije U14 i U21, ali je nastupao i za njemačke mlade selekcije U17 i U18. Rođen je u Hamburgu, igra na poziciji središnjeg napadača, a visok je 194 centimetra.

U Eintracht je stigao 2021. iz St Paulija, u kojem je ostao još sezonu i pol na posudbi, a potom je bio na posudbi i u Karlsruheru.

Tržišna vrijednost na Transfermarktu mu je procijenjena na pet milijuna eura, a ugovorom je za klub iz Frankfurta vezan do 2029. godine. U Drugoj ligi je za Karlsruhe skupio 32 nastupa (2.330 minuta) te je ostvario zapažen učinak od 14 pogodaka i sedam asistencija.

13. rujan 2024 18:15