EVA MARIE UZCATEGUI Afp
KRALJ OSTAJE KRALJ

VIDEO Novo remek-djelo u režiji Lea Messija: Pogledajte golčinu u sudačkoj nadoknadi za pobjedu, kakav majstor

To je poslalo u delirij rasprodanu publiku u Fort Lauderdaleu, uključujući NBA igrača LeBrona Jamesa
Piše: HinaObjavljeno: 22. srpanj 2023. 07:11

Lionel Messi zabio je gol iz slobodnog udarca duboko u sudačkoj nadoknadi u svojoj prvoj utakmici za Inter Miami, koji je s došao do pobjede od 2-1 nad meksičkim Cruz Azulom na otvaranju Liga kupa.

Messi je ušao s klupe u 55. minuti jer je dosad imao samo tri puna treninga s momčadi. U 93. minuti sam je zaradio prekršaj na oko 20-tak metara, te lijevom nogom sjajno izveo slobodan udarac za pobjedu.

To je poslalo u delirij rasprodanu publiku u Fort Lauderdaleu, uključujući NBA igrača LeBrona Jamesa, tenisačicu Serenu Williams i medijsku osobu Kim Kardashian. Bila je to i prva pobjeda Miamija od 23. svibnja.

Liga kup je novi ljetni turnir, koji po prvi put okuplja 47 klubova MLS-a i meksičke lige.

U ovoj skupini E još se nalaze Nizozemska i Portugal, a njihov međusobni dvoboj je na rasporedu u nedjelju.

Messi je prije ove utakmice odradio tek tri treninga sa svojom novom momčadi.

"Opet imam žar i ogromnu želju za nogometom. Želim svim snagama pomoći mom klubu na putu prema uspjesima“, izjavio je 36-godišnji Messi.

15. svibanj 2024 19:26