ODLIČNA FORMA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. ožujak 2017. 22:09

Bivši nogometaš Dinama Junior Fernandes ponovno je zabio pogodak za svoj novi klub Alanyaspor.

Nažalost po Fernandesa i društvo, pogodak nije bio dovoljan da se izbjegne poraz od Fenerbahčea, završilo je 3:2, pa je tako jedan od glavnih favorita za osvajanje prvenstva ubilježio pobjedu. Ex-Dinamovac je poentirao u drugoj minuti utakmice, a u 15. minuti je asistirao Vagneru Lovu za 2:0.

Preokret Fenerbahčea je počeo autogolom Omerue u 31., izjednačio je Fernandao osam minuta kasnije, a konačnih 3:2 je postavio Chachechouhe u 58. minuti.

Fernandesu je ovo bio inače četvrti gol u turskom prvenstvu otkako je u siječnju otišao iz Zagreba.

Majstorije Fernandesa pogledajte u videu!

All Goals & Highlights HD - Alanyaspor 2-3... by lifefootball

27. travanj 2024 19:51