SCREENSHOT: VIDEO
ZABIO I DVA GOLA

Argentinski nogometaš upao je u veliki sukob s Cesarom Araujom iz protivničke momčadi
Piše: SNObjavljeno: 03. kolovoz 2023. 16:53

Lionel Messi nastavlja s dobrim igrama u MLS ligi. U noćas odigranoj utakmici tamošnjeg Liga Kupa Messi je postigao dva gola u pobjedi Intera iz Miamija nad Orlando Cityjem 3:1.

Tijekom utakmice Argentinac je imao dosta okršaja s urugvajskim veznjakom Cesarom Araujom koji je bio zadužen za njegovo čuvanje, a u jednom trenutku je Messi i žestoko startao na svojeg protivnika.

Zanimljivo je bilo nakon prvih 45 minuta jer su Messi i Araujo imali nešto jedan drugome reći do izlaska s travnjaka, a ulaskom u tunel Messi je izgubio živce i unio se u lice 22-godišnjem Arauju.

Nije bilo nikakvog fizičkog kontakta nakon toga, a nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 1:1. Na kraju je Miami pobijedio pa i Messi može reći kako je odnio osobnu pobjedu nad Araujom.

19. svibanj 2024 14:14