VOJKO BASIC CROPIX Cropix
TEHNOLOGIJE NEMA

Ovo nije prvi put da momčad Dečića ‘postiže‘, u najmanju ruku, sumnjive golove
Piše: SNObjavljeno: 15. rujan 2024. 07:53

Skandalozna situacija dogodila se u Crnoj Gori. Igralo se sedmo kolo najvišeg ranga između Jedinstva i Dečića, a sporna situacija dogodila se u 40. minuti utakmice.

Nogometaš Dečića Caique Chagas pucao je glavom s 11 metara nakon ubačaja s desne strane, a vratar domaćih Goran Aković uhvatio je loptu ispred gol linije.

ipak, glavni sudac utakmice signalizirao je da je to pogodak na asistenciju pomoćnog suca. Mislili su da je lopta prešla crtu, ali nije bilo govora o tome. Na sreću po domaćina, izjednačili su u 49. minuti i utakmica je završila rezultatom 1:1.

SKANDALOZNU SITUACIJU POGLEDAJTE OVDJE

Ovo nije prvi put da momčad Dečića "postiže", u najmanju ruku, sumnjive golove. Na utakmici protiv Mladosti prošle sezone cijela obrana omogućila im je da zabiju gol, maknuli su se u stranu da lopta može neometano ući u mrežu, a tu situaciju pogledajte OVDJE.

15. rujan 2024 12:56