SESKIMPHOTO/SESKIMPHOTO/PROFIMEDIA
OSTAO BEZ BODOVA

Trabzonspor je doživio već treći poraz u dosadašnjih šest kola
Piše: SNObjavljeno: 25. rujan 2023. 21:30

Trabzonspor Nenada Bjelice doživio je novi, treći poraz u šestom kolu turske Super lige. Bolji je bio Hatayspor koji je do 3:2 došao na krajnje dramatičan način.

Izgledalo je sve odlično za Trabzonspor do 72. minute. Do tada su Višća (44.) i Onuachu (62.) svojim golovima doveli Bjeličinu momčad u vodstvo od 2:0, a onda je Rivas prepolovio to vodstvo. Uslijedila je potpuna ofenziva domaćina koja je urodila plodom - prvo je Lamkel Ze u 88. minuti izjednačio rezultat da bi Dele-Bashiru u sedmoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu Hataysporu.

Trabzonspor se trenutno nalazi na 6. mjestu s devet bodova iz šest utakmica i gol-razlikom 13:9 Prvi je Fenerbahçe s 15 maksimalnih 15 bodova, a Hatayspor je trenutno četvrti s bodom više od Trabzonspora.

Filip Benković je odigrao svih 90 minuta za Trabzonspor dok je Tonio Teklić utakmicu gledao s klupe.

10. svibanj 2024 00:25