Luka Ivanušec

Hollandse Hoogte/shutterstock Editorial/profimedia
VELIKI PREOKRET

Feyenoord je slavio 2:1 protiv Groningena i tako se plasirao u finale nizozemskog Kupa
Piše: SNObjavljeno: 29. veljača 2024. 23:09

Feyenoord je slavio 2:1 protiv Groningena i tako se plasirao u finale nizozemskog Kupa. Poveo je Groningen u 31. minuti kada je mrežu zatresao Laros Duarte i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku je uslijedio preokret Feyenoorda, a u njemu je ključnu ulogu imao Luka Ivanušec koji je utakmicu počeo s klupe.

Bivši igrač Dinama je u igru ušao početkom nastavka i asistirao za pobjedu. Najprije je u 61. minuti Feyenoord izjednačio preko Davida Hancka i izgledalo je kao da će susret ići u produžetke, no onda je na scenu stupio Ivanušec.

Hrvatski je reprezentativac sjajno probio lijevu stranu i uposlio Ondreja Lingra koji je zabio za 2:1 i veliko slavlje Feyenoorda koji će u finalu igrati protiv NEC Nijmegena.

IVANUŠECOVU ASISTENCIJU POGLEDAJTE OVDJE.

22. travanj 2024 02:34