Gvg/Imago Sportfotodienst/Profimedia
BELGIJA

U važnoj utakmici u borbi za ostanak Westerlo je slavio 2:1
Piše: Niko MatičevićObjavljeno: 08. prosinac 2023. 23:09

Novo, 17. kolo belgijske lige otvorili su Kortrijk i Westerlo. U važnoj utakmici u borbi za ostanak Westerlo je slavio 2:1. U strijelce se za Westerlo upisao bivši napadač Rijeke, Matija Frigan.

U 33. minuti Emin Bayram je poslao loptu u sredinu gdje je sjajno reagirao Frigan. Mladom hrvatskom reprezentativcu, ovo je treći pogodak u novom dresu. Frigan je u igri ostao do 54. minute kada je zamijenjen zbog ozljede.

POGODAK FRIGANA POGLEDAJTE OVDJE.

Kortrijk je uspio doći do izjednačenja u 65. minuti kada je pogodak postigao Isaak Davies. Westerlo je ipak došao do pobjede u 87. minuti kada je junak postao Erdon Daci.

Ovom pobjedom Westerlo je došao do 14. boda i sada su bliže mjestima koja ih ne vode u doigravanje za ostanak. S druge strane, Kortrijk je ostao zakucan za samo dno ljestvice s deset bodova.

30. travanj 2024 12:31