Screeshot
DEVETI SE PUT UPISAO U STRIJELCE

Piše: HinaObjavljeno: 08. ožujak 2020. 22:01

Hrvatski napadač, 22-godišnji Petar Musa bio je strijelac za prašku Slaviju u 1-1 (0-0) domaćem remiju protiv gradskog rivala Sparte u susretu 24. kola češkog nogometnog prvenstva.

Musa je u drugoj minuti sudačke nadoknade poravnao na konačnih 1-1 anuliravši vodeći gol gostiju kojega je postigao Tetteh u 80. minuti.

Musi, koji je u igru ušao u 71. minuti, ovo je deveti prvenstveni pogodak ove sezone, tijekom jesenskog dijela postigao je sedam golova za Slovan iz Libereca, a ovo mu je drugi gol u proljetnom nastavku u kojem brani boje Slavije.

Vodeća Slavia sada ima 58 bodova, osam više od druge Viktorije Plzen, dok je Sparta osma sa 35 bodova.

20. travanj 2024 05:11