ANP/DDP USA/PROFIMEDIA Anp/ddp Usa/profimedia
KAKAV PEH

Drugi pogodak dogodio se u režiji bivših igrača Napolija
Piše: SNObjavljeno: 21. rujan 2024. 20:27

U velikom derbiju turske Super lige između Fenerbahçea i Galatasaraya na Ulker stadionu Şükrü Saracoğlu momčad Josea Mourinha izgubila je 1:3.

Galatasaray je u gostima poveo već u 20. minuti kada je veznjak Torreira sjajno opalio, a lopta je prvo pogodila vratnicu pa se nesretno od Dominika Livakovića odbila u mrežu. Pogodak je stoga upisan kao autogol vratara Vatrenih.

LIVAKOVIĆEV AUTOGOL POGLEDAJTE OVDJE.

Drugi pogodak dogodio se u režiji bivših igrača Napolija kada je Victor Osimhen asistirao Driesu Mertensu u 28. minuti.

Gabriel Sara je za 3:0 zabio u 60. minuti, a počasni gol za Fener postigao je Edin Džeko s bijele točke tri minute kasnije.

Galatasaray je prvi s 18 bodova, Fenerbahçe ga slijedi s pet bodova manje.

21. rujan 2024 22:31