FRANCK FIFE Afp
MAJSTORIJA VATRENOG

Hrvatskom reprezentativcu je ovo šesti pogodak u 40 odigranih utakmica za škotskog velikana
Piše: JL.Objavljeno: 28. kolovoz 2022. 15:41

Branitelj naslova škotskog Premiershipa Celtic došao je do nevjerojatne rekordne pobjede u gostima svladavši nemoćni Dundee United rezultatom 9:0 i ponovno se popeo na vrh škotskog Premiershipa. Već nakon prvih 45 minuta gosti su bili u prednosti od četiri gola, da bi još pet pogodaka postigli u drugom poluvremenu.

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović odigrao je svih 90 minuta za pobjedničku momčad, te se upisao u strijelce. Naš bočni igrač primio je jednu odbijenu loptu na rubu šesnaesterca i u 55. minuti zabio šesti pogodak Celtica. Ovo mu je šesti pogodak u 40 odigranih utakmica za škotskog velikana.