Marko Tolić

BORIS KOVACEV/CROPIX Cropix
U SJAJNOJ JE FORMI

VIDEO Pogledajte šou igrača Dinama u Ljubljani, u deset minuta zabio i dvaput asistirao

U Dinamu se nije uspio izboriti za značajniju ulogu pa put do sreće traži okolnim putem
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. ožujak 2023. 15:07

Sjajne partije ove polusezone u dresu Maribora pruža Marko Tolić. Ovaj 26-godišnji ofenzivni veznjak briljirao je i danas, kad je pod vodstvom trenera Damira Krznara, Maribor u Ljubljani svladao Bravo s 3:2. Gosti su na poluvremenu imali prednost od 3:0, a Tolić je upisao pogodak i dvije asistencije.

Prvo je u 21. minuti asistirao strijelcu vodećeg pogotka Jakupoviću. Potome je četiri minute kasnije i sam zabio za povećanje mariborske prednosti, ne bi li je za još dodatnih pet minuta oplemenio asistencijom strijelcu Watsonu.

Bravo je s dva pogotka do 60. minute utakmicu učinio krajnje neizvjesnom, ali bodovi ipak odlaze u Maribor. Ovom pobjedom, Mariborčani na 2. mjestu slovenskog prvenstva imaju čak 13 bodova zaostatka i utakmicu više od vodeće Olimpije. Bravo je pak ostao na 7. mjestu.

23. travanj 2024 20:32