PAUL ELLIS Afp
TEŽAK PORAZ

VIDEO Potop Uniteda na Old Traffordu: Liverpool im napunio mrežu, očajna utakmica Casemira

Redsi su na gostovanju kod najvećih rivala slavili rezultatom 3:0
Piše: SNObjavljeno: 01. rujan 2024. 18:56

Manchester United doživio je težak poraz na svom Old Traffordu protiv Liverpoola. Najveći rivali Crvenih vragova slavili su rezultatom 3:0 i tako nanijeli Unitedu drugi poraz u sezoni.

Goste je u vodstvo doveo Luiz Diaz u 35. minuti. Golu Kolumbijca prethodila je izgubljena lopta Casemira, koji je bio krivac i kod drugog pogotka Redsa. Tada je također izgubio loptu, a strijelac je bio ponovno Kolumbijac, te je Liverpool na predah otišao s dva gola prednosti.

Na poluvremenu je Ten Hag odlučio zamijeniti Casemira zbog Brazilčeve izrazito loše predstave, a na teren je ustupio mladi igrač iza akademije kluba Toby Collyer. Međutim, muke za United su se nastavile, za 3:0 u 56. minuti povisio je Mohamed Salah.

Do kraja utakmice obje strane imale su još nekoliko prilika, Rashford je u dva slučaja dobro uposlio Zirkzeea, no rezultat se nije mijenjao.