Nicolň Campo/ddp Usa/profimedia
UVJERLJIVI MILAN

Hrvatski napadač priliku je dobio od prve minute i iskoristio je na najbolji mogući način
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. kolovoz 2022. 21:36

Talijanska liga počinje za tjedan dana, a klubovi ovoga vikenda još igraju prijateljske utakmice. U generalki prije početka nove sezone Milan je gostovao kod drugoligaša Vicenze.

Na stadionu Romeo Menti milanska je momčad slavila s visokih 6:1, pritom se dvaput u strijelce - uz jednu asistenciju - upisao hrvatski napadač Ante Rebić.

Golove su postigli Leao (na Rebićevu asistenciju, 11‘), Messias (21‘), Rebić (30‘), autogol je zabio Dalmonte (31‘), Tomori (49‘) i opet Rebić (69‘). Za Vicenzu je, i to u prvoj minuti, poentirao Rolfini.