LLUIS GENE Afp
KUP KRALJA

Barcelona je u prvoj utakmici polufinala upisala poraz u gostima kod Seville (2:0)
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. veljača 2021. 22:53

Domaćine je u vodstvo doveo Kounde u 25. minuti utakmice koji je i sam pokrenuo akciju na svojoj polovici. Nakon nekoliko dodavanja na desnoj strani, Kounde je zaobišao dvojicu gostujućih nogometaša i potom pospremio loptu s desetak metara iskosa.

Barcelona se do kraja utakmice trudila postići pogodak koji bi joj puno značio u uzvratu, ali Messi i društvo s Nou Campa nisu imali dovoljno koncentracije u završnicama akcija.

Da stvar bude gora po Katalonce primili su i drugi pogodak, koji je bio djelo Ivana Rakitića.

Pogodak Ivana Rakitića pogledajte OVDJE!

U 85. minuti Sevilla je pokrenula brzi kontra napad po lijevoj strani, Rakitić je dobio jednu sjajnu loptu u prostor i potom se sjurio prema golu i poslao i drugu loptu iza leđa Ter Stegena.

25. travanj 2024 14:01