SEVILLE, SPAIN - NOVEMBER 08: Luka Modric and Henrique Casemiro of Real Madrid celebrate after Sergio Ramos scored his team's opening goal during the La Liga match between Sevilla FC and Real Madrid CF at Estadio Ramon Sanchez Pizjuan on November 8, 2015 in Seville, Spain. (Photo by Denis Doyle/Getty Images)
 Denis Doyle/Getty / 2015 Getty Images
HOD KROZ TRNJE

Piše: HinaObjavljeno: 13. ožujak 2016. 23:56

Nogometaši Real Madrida slavili su u 29. kolu Primere na gostovanju kod Las Palmasa s 2-1 pogotkom Casemira u 89. minuti.

Real je do pobjede došao sretno jer su domaćini igrom zaslužili barem bod. Nakon što je Sergio Ramos u 24. minuti doveo Real u vodstvo, tri minute prije kraja Willian Jose je izjednačio baš nakon pogreške Ramosa. Real je spasio Casemiro koji je minutu prije kraja nakon udarca s kuta glavom postigao gol za pobjedu. U sudačkoj nadoknadi je isključen Ramos.

Luka Modrić je igrao do 90. minute, a Mateo Kovačić je ušao u igru u 60. minuti.

Vodi Barcelona s 75 bodova, Atletico je drugi s 67 bodova, a Real je treći s 63 boda. Las Palmas je ostao 15. s 30 bodova.