Roko Šimić
 TWITTER
TAKO SE TO RADI

Liefering je u konačnici slavio sa 2:1 protiv St. Poltena i stgiao tako do druge pobjede u 2. kolu
Piše: SNObjavljeno: 30. srpanj 2021. 20:32

Nakon što je prije nekoliko dana potpisao ugovor s RB Salzburgom, Roko Šimić po prvi je puta zatresao mrežu. Šimić je odmah po dolasku u Austriju posuđen Lieferingu za koji je nakon samo jedne minute provedene na travnjaku zabio za 2:0.

Liefering je u konačnici slavio sa 2:1 protiv St. Poltena i stgiao tako do druge pobjede u 2. kolu tek započete sezone, a mladi Šimić je zadovoljio na debiju.

Podsjećamo, bivši napadač Lokomotive potpisao je ugovor za Salzburg do 30. lipnja 2024.. Sin hrvatske nogometne legende, Daria Šimića, za "lokose" je debitirao sa samo 16 godina, a za prvu momčad je upisao 26 nastupa postigavši četiri gola.

Bio je to ujedno i najveći transfer u povijesti Lokomotive, do sada je rekord držao vratar Ivo Grbić koji je prošle sezone preselio u Atletico Madrid za 3.5 milijuna eura.

17. travanj 2024 23:55