Marcelo Brozović

YAZID AL-DUWIHI Afp
TRIJUMF NA GOSTOVANJU

Ronaldo je zabio drugi pogodak u novoj sezoni, a Brozoviću je ovo šesti pogodak u dresu Al-Nassra
Piše: SNObjavljeno: 27. kolovoz 2024. 22:26

Nakon što je na otvaranju prvenstva remizirao, Al-Nassr je u drugom kolu stigao do prve pobjede u novoj sezoni saudijskog nogometnog prvenstva. Cristiano Ronaldo, Marcelo Brozović i ostatak društva upisali su pobjedu 4:1 na gostovanju kod Al-Fayhe, a upravo su Portugalac i Hrvat pogocima sudjelovali u trijumfu.

Gosti su poveli pogotkom Andersona Talisce u petoj minuti, na Ronaldovu asistenciju, da bi se 39-godišnjak i sam upisao u strijelce u završnici prvog poluvremena, pogotkom iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora, što mu je drugi gol u novoj sezoni.

Idući je na scenu stupio "Epic Brozo", dojučerašnji član Vatrenih, koji se ušuljao u kazneni prostor s lijeve strane, a zatim "bombom" rasparao domaću mrežu i povisio na 3:0, upisavši svoj šesti pogodak u dresu Al-Nassra.

Brozovićev pogodak pogledajte OVDJE.

Al-Fayha je smanjila zaostatak u 86. minuti preko Fashiona Sakale, ali je pobjedu zapečatio Talisca u dubokoj fazi sudačke nadoknade, sjajno pogodivši iz slobodnog udarca.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE.

05. rujan 2024 10:57