ARENASPORT/SCREENSHOT
PROVOCIRAO SUPARNIKA

Šarićeva gesta uistinu jest i skandalozna i sramotna, bez obzira što se dogodila u "afektu" i naletu emocija
Piše: SNObjavljeno: 26. kolovoz 2024. 07:42

"Srbija ne pamti skandalozniju proslavu", "Skandal u prijenosu uživo: srpski nogometaš zabio gol, pa pokazivao međunožje rivalu", vrište naslovnice medija iz susjedne nam države.

Gesta Marka Šarića, napadača Napretka iz Kruševca, uistinu jest i skandalozna i sramotna, bez obzira što se dogodila u "afektu" i naletu emocija uslijed pobjedonosnog gola.

Naime, Marko Šarić je na gostovanju kod Vojvodine ušao u igru u 85. minuti, pri rezultatu 1:1, pa duboko u sudačkoj nadoknadi, točnije i izvan nje (zabio u 96., sudac produžio utakmicu pet minuta), sjajno pogodio za tri boda. A onda su uslijedili sramotni prizori...

Pogodak je proslavio tako što se trčeći uz teren dvaput uhvatio za međunožje provocirajući suparničku klupu, a na kraju je isprovocirao reakciju VAR-a te mu je sudac umjesto žutog kartona, pokazao crveni i isključio iz igre.

Snimku pogledajte OVDJE.

Kako doći od heroja do igrača koji je napravio ovakvu glupost u samo deset sekundi? Pitajte Marka Šarića...

05. rujan 2024 11:02