Velika greška Gianluigija Buffona

SCREENSHOT: VIDEO
ŽUTA MINUTA

Velika greška 44-godišnjeg vratara dogodila se na utakmici između Parme i Perugie.
Piše: SNObjavljeno: 25. travanj 2022. 22:06

Gianluigi Buffon sigurno je jedan od najboljih vratara u povijesti nogometa, ali i njemu se mogu dogoditi nevjerojatne greške.

Ovaj 44-godišnjak se prošlog ljeta nakon 27 godina vratio u Parmu s kojom igra u Serie B, a u današnjoj utakmici protiv Perugie Buffon je napravio nevjerojatnu grešku koju su mnogi nazvali najvećom u njegovoj bogatoj karijeri.

Perugia je povela već u 5. minuti iz kaznenog udarca kojeg je iskoristio Burrai, a dvije minute kasnije na scenu stupa Buffon. Jedan igrač Parme je prema njemu uputio povratnu loptu, a Buffon ju je, umjesto da je mirno proslijedi dalje, promašio. To je iskoristio Oliveiri i mirno postigao gol za vodstvo Perugie od 2:0.

Utakmica je na kraju završila rezultatom 2:1. Jedini gol za Parmu je postigao Vazquez u 72. minuti, a Stanko Jurić je odigrao svih 90 minuta za Parmu.

Neshvatljivu grešku Buffona pogledajte OVDJE.

28. travanj 2024 04:22