Utakmica Žepče - Čelik
 SCREENSHOT/Twitter
Incident u kabini

U 58. minuti došlo je do nemilih scena u kojoj je bila smještena stream ekipa Čelika...
Piše: SNObjavljeno: 21. rujan 2020. 08:13

Nogometaši Čelika u nedjelju su u derbiju 5. kola Kantonalne lige ZDK slavili u gostima protiv Žepča sa 2:0, a utakmicu je zasjenio užasan događaj u snimateljskoj kabini.

Navijači Čelika inače na Youtube stranici kluba mogu gledati prijenose svojih ljubimaca, pa su tako i ovom prigodom poslali ekipu u Žepče kako bi osigurali prijenos.

Ali u 58. minuti došlo je do nemilih scena u kojoj je bila smještena stream ekipa Čelika. Naime, oni su fizički napadnuti od strane nepoznate skupine koji su krenuli vrijeđati i psovati snimatelje.

Sve su primijetili i igrači s terena koji su u čudu gledali što se događa u snimateljskoj kabini.

Snimatelji su se nekako uspjeli odhrvati i obraniti, a situacija se na kraju nekako smirila iako su nekima navodno ostale masnice kao 'uspomena' na incident.

Bit će svakako zanimljivo čuti što će po ovom pitanju reći iz obje momčadi.

18. travanj 2024 08:17