Josip Stanišić

MOHD RASFAN/AFP/PROFIMEDIA
DOBRA NAJAVA SEZONE

VIDEO Vatreni ponovno strijelac: Zabio drugu utakmicu zaredom i sudjelovao u preokretu protiv Liverpoola

Antonio Tikvić, 19-godišnji hrvatski branič, dvoboj je odgledao s klupe
Piše: SNObjavljeno: 02. kolovoz 2023. 16:35

Bayern i Liverpool odigrali su spektakularnu prijateljsku utakmicu u Singapuru. U konačnici, Bavarci su slavili pobjedu 4:3, nakon što su gubili u dva navrata. Redsi su stigli do dva gola prednosti do 28. minute preko Virgila Van Dijka i Codyja Gakpa, da bi Serge Gnabry i Leroy Sané izjednačili do odlaska na odmor.

Kako to obično biva u prijateljskim utakmicama, na poluvremenu je uslijedio niz izmjena, a u 61. minuti u igru je ušao Josip Stanišić. Luis Díaz ponovno je doveo engleski klub u vodstvo (3:2), a onda je na scenu u 80. minuti stupio Vatreni. Iz prve je reagirao na odbijenu loptu i matirao Alissona. Podsjećamo, Stanišić je zabio i u posljednjoj utakmici protiv Kawasaki Frontalea, ujedno bio i jedini strijelac na tom dvoboju (1:0).

U prvoj minuti sudačke nadoknade za pobjedu je zabio 20-godišnji Frans Krätzig. Antonio Tikvić, 19-godišnji hrvatski branič, nije ulazio u igru kod Bayerna, odgledavši čitav susret s klupe.

17. svibanj 2024 00:21