ABDULLAH MAHDI Afp
PRVI PUT IKADA

VIDEO Veliko slavlje Brozovića i društva. Nemilosrdni Cristiano Ronaldo režirao povijesni uspjeh Al Nassra

Najpoznatiji vlasnik ‘sedmice‘ četvrtu utakmicu u nizu postiže pogodak za svoj klub
Piše: SNObjavljeno: 09. kolovoz 2023. 20:02

Ne štedi Lionel Messi američke protivnike, ali i Cristiano Ronaldo "raskalašio" se u Saudijskoj Arabiji. Portugalac je novim pogotkom za Al Nassr, a četvrtim u nizu, osigurao minimalnu 1:0 pobjedu nad Al Shortaom i ispisao povijest svog kluba. Marcelo Brozović odigrao je čitavih 90 minuta za Al Nassr.

Svjetski najpoznatiji vlasnik ‘sedmice‘ pogotkom iz kaznenog udarca u 75. minuti presudio Al Shorti i odveo žute dresove u finale Arapskog kupa prvaka. Zgoditak s bijele točke bio je dovoljan za slavlje, posljedično i dobro nam poznati ‘Siu‘, bili su dovoljni za slavlje Al Nassra i plasman i prvi povijesni plasman u finale ovog natjecanja.

POGODAK CRISTIANA RONALDA POGLEDAJTE OVDJE

Ronaldu je ovo bio 17. pogodak 23 utakmice odigrane pod grbom Al Nassra.U finalu će igrati protiv boljeg iz ogleda Al Hilal - Al Shabab, koji je na rasporedu u srijedu od 20 sati. Koulibaly, Milinković-Savić, Neves i Malcom igrat će od prve minute.

27. srpanj 2024 02:34