PRONAŠAO GLAVNOG KRIVCA

Žestok istup nogometne legende: ‘On je prevara! Da sam Ronaldo, krenuo bih na njega u svlačionici‘

Slavni Irac Roy Keane nije nimalo štedio mladog portugalskog napadača
Piše: SNObjavljeno: 28. lipanj 2021. 08:55

Portugalac Joao Felix našao se na žestokom udaru legendarnog Irca Roya Keana koji ga je označio kao jednog od glavnih krivaca za sinoćnji poraz Portugala u Sevilli.

Belgija je u nedjelju minimalnom pobjedom (1-0) i pogotkom Thorgana Hazarda izbacila branitelje europskog naslova te izborila četvrtfinalni okršaj s Italijom.

Roy Keane
NICK POTTS/PA IMAGES/PROFIMEDIA

Cristiano Ronaldo i ostatak društva imali su nekoliko izglednih prilika u završnici, a onu posljednju u petoj minuti sudačke nadoknade propustio je Joao Felix koji je s ruba šesnaesterca loptu poslao pokraj lijeve stative.

Nakon utakmice, na 21-godišnjaka iz Atletico Madrida žestoko se obrušila ikona Manchester Uniteda.

"Joao Felix je prevara. Njegova ga zemlja treba, a on ne može pogoditi ni okvir gola. Koliko ono vrijedi? 100 milijuna funti? Da sam Ronaldo, sigurno bih krenuo na njega u svlačionici", komentirao je Keane za ITV.

Felix je, spomenimo, u utakmicu ušao u 55. minuti. Njegova trenutna tržišna vrijednost iznosi 80 milijuna eura, a 2019. Atletico je za njega Benfici isplatio čak 47 više.