KICKER

Olić najbolji Hrvat kola

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. travanj 2013. 14:11

Ivica Olić najbolje je ocijenjeni hrvatski nogometaš 30. kola njemačkog nogometnog prvenstva odigranog proteklog vikenda...

Olićev je Wolfsburg slavio s 3-0 na gostovanju kod Werdera, a Olić je u 90 minuta igre pobjedi pridonio postizanjem drugog gola na susretu. Njemački dvotjednik Kicker njegovu je igru ocijenio sa solidnom trojkom (ocjene se kreću od najbolje jedinice do najlošije šestice).

Jedini preostali ocijenjeni igrač 30. kola bio je veznjak HSV-a Milan Badelj koji je za 69 minuta igre u 2-1 pobjedi njegovog sastava nad Fortunom ocijenjen sa 4.5.

Iako je Ivan Santini zabio svoj bundesligaški prvijenac u 2-1 gostujućem porazu njegovog Freiburga od Stuttgarta, ostao je neocijenjen za igru od 63. minute, isto kao i napadač Eintrachta Srđan Lakić koji je u 1-0 pobjedi nad Schalkeom zaigrao od 83. minute.

22. rujan 2024 15:34