Ronald Goršić / Cropix
TOTAL CUP

Perišić strijelac za finale!

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić postigao je pobjednički pogodak za Borussiju Dortmund koja je s minimalnih 1-0 savladala domaćina Mainz
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 20. srpanj 2011. 00:37

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić postigao je pobjednički pogodak za Borussiju Dortmund koja je s minimalnih 1-0 savladala domaćina Mainz u polufinalu njemačkog Liga Total kupa. Turnir se igra po sistetmu dva puta po 30 minuta igre, a Perišić je pobjednički pogodak postigao nakon samo tri odigrane minute drugog poluvremena. Götze je s desne strane ubacio loptu u šesnaesterac, a Perišić je nebeskim skokom nadvisio sve i neobranjivo poslao loptu u vratarevu desnu stranu.

Njemački bundesligaš HSV drugi je finalist njemačkog Liga total kupa nakon što je u polufinalu savladao minhenski Bayern, za koji nisu igrali Olić i Pranjić, s 2-1. Oba pogotka za HSV zabio je Korejac Son Heung-Min (7., 30.), dok je strijelac počasnog pogotka za Bayern bio Toni Kroos (57.). Niti Mladena Petrića nije bilo na travnjaku.

24. rujan 2024 14:33