JOHN WALTON/AFP
Remi u derbiju kola

Arsenal pretrpio već peti poraz, Wolverhamptonov napadač nakon teškog sudara završio u bolnici

Meksički napadač je nakon teškog sudara glavama ostao bez svijesti ležati na terenu...
Piše: SN, HinaObjavljeno: 29. studeni 2020. 22:43

Nogometaši Arsenala izgubili su već petu utakmicu u Premier ligi. U 10. kolu 'Topnici' su kod kuće poraženi od Wolverhamptona s 2:1.

Pedro Neto doveo je 'Vukove' u vodstvo u 27. minuti nakon slabe reakcije Arsenalove obrane na odbijenu loptu, samo tri minute kasnije izjednačio je Gabriel glavom nakon ubacivanja iz kornera, a u 42. minuti je Daniel Podence postavio, pokazalo se, konačnih 2:1 za goste nakon nove slabe reakcije obrane londonskog sastava koja je opet propustila izbiti loptu nakon inicijalne obrane Bernda Lena.

Valja reći kako je napadač Wolverhamptona Raul Jimenez prevezen je u bolnicu s ozljedom glave nakon što se u petoj minuti utakmice protiv Arsenala sudario s Davidom Luizom.

JULIAN FINNEY/Pool/AFP

Meksički napadač je nakon sudara glavama ostao bez svijesti ležati na terenu i odmah mu je pružena pomoć.

Dobio je kisik i na nosilima je iznešen s terena, a umjesto njega u igru je ušao Fabio Silva.

S druge strane David Luiz je bolje prošao, dobio je zavoj na glavi i nastavio je susret.

Do njihovog sudara je došlo nakon ubačaja iz kornera.

Na ligaškoj ljestvici Wolverhampton zauzima šesto mjesto sa 17 bodova, dok je Arsenal tek 14. sa 13 bodova.

U ranije odigranom derbiju kola 10. kola Premier lige, u kojem je bilo malo izrazitih priilika, Chelsea je na Stamford Bridgeu protiv Tottenhama odigrao 0-0.

Spursi su se vratili na prvo mjesto, ali imaju isti broj bodova kao i drugoplasirani Liverpool, oba kluba skupila su po 21 bod. Chelsea je treći sa 19 bodova.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić za Chelsea je odigrao cijeli susret pruživši vrlo dobru partiju.

U ponedjeljak će utakmicama Leicester - Fulham, te West Ham - Aston Villa biti okončano 10. kolo Premier lige.