ŠOK NA STAMFORD BRIDGEU

Chelsea pretrpio novi ‘šamar‘ pred domaćom publikom, Crveni vragovi uvjerljivi protiv izravnog konkurenta

Na vrhu je Liverpool sa 51 bodom, pet više od drugog Manchester Cityja i trećeg Arsenala
Piše: HinaObjavljeno: 04. veljača 2024. 17:37

Nogometaši Manchester Uniteda na svom su Old Traffordu u susretu 23. kola Premier lige upisali uvjerljivu 3:0 pobjedu protiv West Ham Uniteda.

Prvi gol na utakmici postigao je Hojlund (23), dok se u nastavku dva puta u strijelce upisao Garnacho (49, 84) pa su navijači "crvenih vragova" napokon mogli bez stresa gledati završnicu susreta.

Ovom pobjedom United je preskočio West Ham na ljestvici, sada je šesti s 38 bodova, dva više od svog nedjeljnog suparnika koji je sedmi.

PAUL ELLIS Afp

Chelsea je, pak, pretrpio još jedan "šamar" u ovoj sezoni izgubivši na svom Stamford Bridgeu od Wolverhampton Wanderersa s 2:4. Utakmica je dobro počela za "plave" koji su poveli golom Palmera (19), no Matheus Cunha (22) svojim prvi golom te Ait Nouri (43) su već do odmora preokrenuli. Cunha (63, 82-11m) je s dva gola u nastavku odveo "vukove" do prednosti 4:1 prije no što je veteran Thiago Silva (86) ublažio poraz Chelseaja.