TOTTENHAMU BOD

City upisao i četvrtu pobjedu u nizu! Minimalna pobjeda i promašen penal za nova tri boda bivšeg prvaka

Mogla je pobjeda domaćina biti i uvjerljivija, ali je Sterling u sudačkoj nadoknadi promašio penal
Piše: HinaObjavljeno: 13. siječanj 2021. 21:42

U 18. kolu Premier lige Manchester City je u srijedu na domaćem terenu svladao Brighton s 1-0 pogotkom Phila Fodena u 44. minuti.

Mogla je pobjeda domaćina biti i uvjerljivija, ali je Raheem Sterling u sudačkoj nadoknadi (90+2) promašio penal.

Tottenham je odigrao samo 1:1 protiv Fulhama. Kane je zabio u 25. minuti, a konačan rezultat postavio je Cavaleiro u 74. minuti.

Manchester Cityju je to četvrta pobjeda u nizu i sada je na trećem mjestu sa 32 boda, ali ima utakmicu manje. Vodeći Manchester United ima 36 bodova, a slijedi Liverpool sa 33.

24. travanj 2024 20:15