Slavlje igrača Bournemoutha

PAUL ELLIS Afp
ČUDO U LIVERPOOLU

Epski preokret u Premier ligi: Everton vodio 2-0 do 87. minute, a onda u neviđenom raspletu ostao bez svega

Everton je tako i dalje bez bodova, kao i povratnik u Premier ligu Southampton
Piše: HinaObjavljeno: 31. kolovoz 2024. 18:38

Nogometaši Evertona ostali su na dnu ljestvice engleskog prvenstva nakon što su u 3. kolu pretrpjeli i treći poraz, ovoga puta na svom Goodison Parku od Bournemoutha s 2-3 (0-0) iako su do 87. minute vodili s 2-0.

Keane (51) i Calvert-Lewin (57) su početkom nastavka pogađali za Everton, ali su Semenyo (87), Cook (90+2) i Sinisterra (90+7) kreirali nesvakidašnji preokret.

Everton je tako i dalje bez bodova, kao i povratnik u Premier ligu Southampton koji je izgubio s 1-3 na gostovanju kod Brentforda, te Crystal palace koji u nedjelju gostuje kod Chelseaja. Bournemouth je sedmi s pet bodova, a Brentford peti sa šest koliko ima i sedma Aston Villa koja je u susjedskom derbiju kao gost svladala Leicester City s 2-1.

Po šest bodova imaju i Manchester City te Liverpool uoči svojih dvoboja 3. kola, City će kasnije u subotu gostovati kod West Ham Uniteda, a Liverpool u nedjelju kod Manchester Uniteda.

U prvoj utakmici 3. kola Arsenal i Brighton and Hove Albion su igrali 1-1 (1-0). Domaći su poveli golom Havertza (38), a poravnao je Joao Pedro (58). Oba sastava sada imaju po sedam bodova.

05. rujan 2024 10:45