Action Images via Reuters/Andrew Couldridge
LIGA KUP

Piše: HinaObjavljeno: 09. siječanj 2019. 00:08

U prvom susretu polufinala engleskog nogometnog Liga kupa Tottenham je na Wembleyju pobijedio Chelsea s 1-0.

Pogodak odluke zabio je Harry Kane iz jedanaesterca u 26. minuti. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić za 'Bluese' je zaigrao posljednjih 15 minuta.

Napomenimo da je Harryju Kaneu ovo bio 20. pogodak u sezoni u svim natjecanjima čime je ušao u povijest Tottenhama kao prvi igrač tog kluba koji je uspio postići 20 golova u pet uzastopnih sezona.

Uzvratni susret je 22. siječnja na Stamford Bridgeu.

U drugom polufinalnom paru snage će odmjeriti Manchester City i Burton Albion. Prva utakmica je na rasporedu u srijedu u Manchesteru, a uzvrat je 22. siječnja u Burton upon Trentu.

04. svibanj 2024 04:13