LINDSEY PARNABY Afp
NEMA ŠANSE

Novi termin utakmice bit će poznat naknadno. Nije riječ o pandemiji i nedovoljnom broju igrača...
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. studeni 2021. 15:31

Utakmica engleskog Premiershipa između Burnleyja i Tottenhama, koja se trebala igrati u nedjelju poslijepodne odgođena je zbog - jakog i obilnog snijega. Ovog puta, dakle, nije se u raspored umiješao COVID, nije riječ o pandemiji i nedovoljnom broju igrača za utakmicu, već je u Engleskoj padao tako jaki snijeg da se utakmica nije mogla odigrati.

Momčadi Antonija Contea dvoboj protiv predzadnjeg Burnleyja bio je idealna prilika za iskupljenje nakon poraza od Mure (2:1) u Europskoj ligi i za priključak pozicijama koje vode u Europu iduće sezone. Igrači Tottenhama već su bili na travnjaku Turf Moora, pripremali su se za utakmicu, no, uvjeti na terenu bili su nemogući i sudac Peter Bankes, zajedno s trenerima dviju momčadi odlučio je, 45 minuta prije početka da se utakmica neće igrati.

- Domaćini su učinili sve da maknu snijeg s igrališta, ali već nakon 10 minuta travnjak je opet bio pod snijegom. Zato smo odlučili da se neće igrati - kazao je Bankes za Sky Sport.

Novi termin utakmice bit će poznat naknadno.

25. travanj 2024 02:44