Tom Lockyer

James Marsh/shutterstock Editorial/profimedia
POTRESNE SCENE

FOTO/VIDEO: Strava u Premier ligi! Gostujući kapetan pao i ostao nepomično ležati, sudac prekinuo utakmicu

S obzirom na ozbiljnost situacije, igrači su poslani u svlačionicu i nije poznato kada će se susret nastaviti
Piše: Niko MatičevićObjavljeno: 16. prosinac 2023. 17:52

Utakmica 17. kola engleske Premier lige između Bournemoutha i Lutona prekinuta je kada se kapetan gostujuće ekipe Tom Lockyer srušio na terenu.

Utakmica je odmah prekinuta te su liječnici obje ekipe ušli u teren kako bi pomogli Velšaninu. Najnovije informacije kažu kako je Lockyer pri svjesti i reagira na podražaje. Lockyeru ovo nije prvi put da se srušio na terenu. To mu se već dogodilo u finalu doigravanja protiv Coventryja kada se srušio u 11. minuti utakmice.

Lockyer je nakon tog događaja operirao srce i dobio sva dopuštenja doktora da se vrati na teren.

S obzirom na ozbiljnost situacije, igrači su poslani u svlačionicu, a utakmica se neće nastaviti. Susret je prekinut u 65. minuti pri rezultatu 1:1, a nije još poznato hoće li se taj rezultat registrirati ili će se ostatak odigrati drugi dan.